Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9833
Назва: Розвиток емоційної стійкості учнів засобами мистецтв
Автори: Карпенко, Ірина Василівна
Ключові слова: емоційна стійкість
мистецтво
емпатія
Дата публікації: 2023
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Карпенко І.В. Розвиток емоційної стійкості учнів засобами мистецтв : кваліфікаційна магістр. р-та студентки, спец.: 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) / наук. керівник: д. п. н., професор Т. В. Скорик; Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Кафедра мистецьких дисциплін. Чернігів, 2023. 83 с.
Короткий огляд (реферат): Актуальність кваліфікаційного дослідження зумовлена тим, що важливості набуває розвиток не лише інтелектуальних, але й емоційних навичок та компетентностей особистості. Відповідно, питання розвитку емоційної стійкості учнів набуває все більшої ваги в освітніх системах. Зважаючи на зростання психологічного стресу серед учнів, важливо знайти ефективні методи і підходи до розвитку їхньої емоційної стійкості. Мистецтво, зокрема, музика, танець, живопис, театральна діяльність, може стати потужним інструментом для досягнення цієї мети. Використання мистецтва у процесі навчання може допомогти учням виявити, розуміти та виражати свої емоції, а також розвивати навички саморегуляції та позитивного мислення. Мистецтво створює можливості для виразного самовираження, сприяє розвитку креативності та фантазії, а також сприяє формуванню соціальних навичок та емпатії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9833
Розташовується у зібраннях:спец.: 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Карпенко І.В..pdf744.41 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.