Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9835
Назва: Формування емоційної культури молодших школярів на уроках мистецтва
Автори: Сіліна, Лілія Валеріївна
Ключові слова: емоційна культура
молодші школярі
мистецтво
Дата публікації: 2023
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Сіліна Л.В. Формування емоційної культури молодших школярів на уроках мистецтва : кваліфікаційна магістр. р-та студентки, спец.: 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) / наук. керівник: д. п. н., професор Т. В. Дорошенко; Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Кафедра мистецьких дисциплін. Чернігів, 2023. 85 с.
Короткий огляд (реферат): З перших років життя важливим завданням батьків і педагогів є виховання емоційно розвинутої особистості дитини, оскільки від емоційного ставлення до середовища залежить те, для чого будуть сформовані і використані набуті дитиною знання і вміння. Сучасний стан економічних, соціальних і політичних перетворень в Україні визначає нові пріоритети в освіті і вихованні молодого покоління. Сьогодні соціально затребуваною є особистість з багатим світоглядом, високою емоційною культурою, що виявляється у здатності керувати власним психоемоційним станом, налагоджувати гармонійні стосунки та взаємодіяти з людьми, тому однією із важливих проблем педагогічної освіти є формування емоційної культури молодших школярів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9835
Розташовується у зібраннях:спец.: 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сіліна Л.В..pdf1 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.