Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10137
Назва: Проєкт кондитерського цеху з виробництва борошняних кондитерських виробів підвищеної харчової цінності
Автори: Свириденко, А. О.
Ключові слова: борошняні кондитерські вироби підвищеної харчової цінності
«Безглютеновий» бісквітний напівфабрикат
порошок гранатової шкірки
шрот волоських горіхів
Дата публікації: 2024
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Свириденко А. О. Проєкт кондитерського цеху з виробництва борошняних кондитерських виробів підвищеної харчової цінності: бакалавр. кваліфікац. р-та студентки 4 курсу, 48–ФМТ групи, спец.: 181 Харчові технології / наук. керівник.: к. т. н., доц. Лапицька Н. В; Природничо-математичний факультет, кафедра хімії, технологій та фармації. Чернігів, 2024. 137 с.
Короткий огляд (реферат): Зміст пояснювальної записки викладено на 136 аркушах. Дана робота містить 56 таблиць, 5 зображень, 6 креслень. У даному дипломному проєкті проаналізовано доцільність будівництва кондитерського цеху з виробництва борошняних кондитерських виробів підвищеної харчової цінності. А також використання нетрадиційної сировини для підвищення харчової цінності виробів. Проведено технологічні розрахунки виробів: торту «Бісквітно – кремовий» з використанням «безглютенового» бісквітного напівфабрикату масою 0,5 кг, кексу «Столичний» з додаванням порошку гранатової шкірки масою 0,5 кг, печива здобного з додаванням шроту волоських горіхів. Проведено розрахунки обладнання для приготування тіста та випікання виробів. Також розрахована необхідна площа цехів та допоміжних приміщень. Особлива увага приділена інженерно-технічним вимогам до будівництва виробничого цеху, включаючи забезпечення необхідного рівня освітлення, вентиляції та дотримання санітарно-гігієнічних норм. У проєкті також розглянуто питання екологічної безпеки та енергоефективності будівлі, запропоновано рішення щодо мінімізації впливу виробництва на навколишнє середовище. Підготовлено план розміщення технологічного обладнання та організації виробничого процесу з урахуванням оптимізації робочих потоків і підвищення продуктивності. Виконані креслення плану та ген плану виробництва, підготовки сировини та технологічних ліній заданих виробі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10137
Розташовується у зібраннях:спец.: 181 Харчові технології



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.