Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2095
Назва: Організація виховної діяльності щодо профілактики негативного впливу реклами на здоровий спосіб життя учнівської молоді
Автори: Рось, Людмила Миколаївна
Ключові слова: здоровий спосіб життя
реклама
соціальний педагог
шкільне середовище
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Рось Л. М.Організація виховної діяльності щодо профілактики негативного впливу реклами на здоровий спосіб життя учнівської молоді. Соціально-педагогічна парадигма виховання : сутність та шляхи реалізації: тези доповідей. Ніжин : НДУ ім. М.Гоголя, 2014. С.166-168.
Короткий огляд (реферат): Проблема профілактики негативного впливу реклами на формування здорового способу життя учнівської молоді є досить актуальною у практичній діяльності соціального педагога в шкільному середовищі. Роль реклами у формуванні здорового способу життя не можна недооцінювати, оскільки реклама виконує не лише маркетингові, але і соціокультурні функції, які відіграють значну роль у формуванні ціннісних орієнтацій та поведінкових моделей, спрямованість яких визначається як актуальними суспільними потребами, так і цілями самої реклами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2095
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.