Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3569
Назва: Запитання як запорука успішної діалогової взаємодії в навчанні
Автори: Дженджеро, Оксана Леонідівна
Пономаренко, К. В.
Ключові слова: мовне спілкування
діалог
Дата публікації: 2017
Видавництво: Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід : зб. матер. Міжнар. конф. у 2 т.
Бібліографічний опис: Дженджеро О. Л., Пономаренко К. В. Запитання як запорука успішної діалогової взаємодії в навчанні. Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід : зб. матер. Міжнар. конф. у 2 т. Дніпро—Відень, 2017. Т. ІІ. С. 43—47.
Короткий огляд (реферат): Мовне спілкування є визначальною ознакою людини, завдяки якій відбувається взаємодія з суспільством: обмін думками, інформацією, розуміння і розв’язання проблем, спілкування з навколишнім світом. Основною формою соціальної комунікації є діалог як універсальна форма взаємодії, яка дає змогу висловитися й почути іншого, узгодити позиції для досягнення спільної мети. Діалог створює необхідні умови для вироблення вмінь самостійно мислити, чітко висловлювати свою думку, відстоювати власні переконання, доводити свою позицію.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3569
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.