Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3932
Назва: До проблеми формування лінгвістичної компетентності майбутнього вчителя початкової школи
Автори: Калініна, Ірина Павлівна
Мамчич, Олена Борисівна
Ключові слова: навчання мови
підготовка майбутніх учителів
початкова школа
лінгвістична компетентність
Дата публікації: 2014
Видавництво: Компетентнісно-діяльнісні технології навчання іноземної та рідної мови у середній і вищій школі : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф.
Бібліографічний опис: Калініна І.П., Мамчич О.Б. До проблеми формування лінгвістичної компетентності майбутнього вчителя початкової школи. Компетентнісно-діяльнісні технології навчання іноземної та рідної мови у середній і вищій школі : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Чернігів, 28 лют.–1 берез. 2014 р.) / за ред. В. П. Іванишиної. Чернігів, 2014. С. 42–45.
Короткий огляд (реферат): Однією з важливих умов успішного навчання мови є практичне оволодіння нею з метою якісної підготовки майбутніх учителів початкової школи до практичної роботи. Особливе місце у вирішенні цього завдання належить роботі з формування лінгвістичної компетентності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3932
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.