Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3979
Назва: До питання про розвиток творчих здібностей молодшого школяра у творах Б. Грінченка, М. Коцюбинського, В. Сухомлинського
Автори: Барнич, Оксана Вікторівна
Ключові слова: творчі здібності
молодші школярі
педагогічна спадщина
Б. Грінченко
М. Коцюбинський
В. Сухомлинський
Дата публікації: 2008
Видавництво: «Вартовий» на ниві української національної освіти і культури : матер. вузівської наук.-практ. конф.
Бібліографічний опис: Барнич О. В. До питання про розвиток творчих здібностей молодшого школяра у творах Б. Грінченка, М. Коцюбинського, В. Сухомлинського. «Вартовий» на ниві української національної освіти і культури : матер. вузівської наук.-практ. конф., присвяч. 145-річчю від Дня народження Б.Д. Грінченка. / за ред. проф. І.В. Зайченка. Чернігів, 2008. С. 58-60.
Короткий огляд (реферат): Аналіз педагогічної спадщини Б. Грінченка, М. Коцюбинського, В. Сухомлинського дозволяє зробити висновок про те, що в їх творах відображено проблеми розвитку творчих потенціалів і творчого мислення учнів молодшого шкільного віку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3979
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.