Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7512
Назва: Критерії відбору автентичних відеофонограм для формування у молодших школярів іншомовної комунікативної компетентності
Автори: Конотоп, Олена Сергіївна
Ключові слова: іншомовна комунікативна компетентність
іноземна мова
автентична відеофонограма
початкова школа
молодші школярі
Дата публікації: 2021
Видавництво: Інноваційна педагогіка : наук. журн.
Бібліографічний опис: Конотоп О. С., Верхуша Я. І., Лісовська Ю. О., Шевченко Ю. В., Моісеєнко А. В. Критерії відбору автентичних відеофонограм для формування у молодших школярів іншомовної комунікативної компетентності. Інноваційна педагогіка. 2021. № 39. с. 46-49.
Короткий огляд (реферат): У статті наголошено, що за відсутності іншомовного соціокультурного оточення ефективними навчальними матеріалами є автентичні відеофонограми як зразок національно-культурної специфіки вербального і невербального спілкування, що мають великий діапазон експліцитної та імпліцитної соціокультурної інформації. Метою статті є визначення критеріїв відбору автентичних відеофонограм для формування у молодших школярів іншомовної комунікативної компетентності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7512
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.