Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7929
Назва: Новітні підходи та технології у забезпеченні природничо-наукового циклу підготовки студентів факультету фізичного виховання
Автори: Жиденко, Алла Олександрівна
Савонова, Оксана Вікторівна
Ключові слова: студенти
факультет фізичного виховання
фізичне виховання
психофізіологія
Дата публікації: 2017
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Жиденко А.О., Савонова О.В. Новітні підходи та технології у забезпеченні природничо-наукового циклу підготовки студентів факультету фізичного виховання. Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі та патології: тези доп. VІІІ Міжнар. наук. конф., присвяченої 175-річчю кафедри фізіології та анатомії людини та тварин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Україна, Київ, 17-20 жовтня 2017 р. Київ, 2017 C. 43 Режим доступу: https://pfconf2017.wixsite.com/pfconf2017.
Короткий огляд (реферат): Підготовка здобувачів зі ступенями вищої освіти бакалавр 017 «Фізична культура і спорт», 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.14 Середня освіта (Здоров’я людини) відбувається на факультеті фізичного виховання ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка. Ключову роль у цьому процесі відіграють дисципліни природничо-наукового циклу, викладання яких забезпечують викладачі кафедри біологічних основ фізичного виховання здоров’я і спорту. Основними напрямками у цій роботі є створення освітнього середовища нового типу, здатного забезпечити неперервність процесу навчання, його якість та доступність для слухачів будь-якої форми підготовки та сформувати у них мотивацію до навчання і власного саморозвитку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7929
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.