Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9100
Назва: Розвиток пізнавальних інтересів дітей старшого дошкільного віку в навчально-ігровому середовищі
Автори: Лошак, Анна Юріївна
Ключові слова: діти старшого дошкільного віку
дошкільна освіта
пізнавальні інтереси
навчально-ігрове середовище
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Лошак А. Ю. Розвиток пізнавальних інтересів дітей старшого дошкільного віку в навчально-ігровому середовищі : кваліфікаційна магістр. р-та студентки ІI курсу, 24 групи, спец. 012 «Дошкільна освіта» / наук. керівник: д. пед. н., професор А. О. Міненок; Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Кафедра дошкільної та початкової освіти. Чернігів, 2021. 98 с.
Короткий огляд (реферат): Необхідність розвитку пізнавального інтересу дітей дошкільного віку зумовлюється тим, що саме в період дитинства людина повинна опанувати необхідними для життя формами поведінки, досягти високого рівня розвитку у порівнянні з іншими істотами, у яких період дитинства майже відсутній або занадто короткий. Дошкільний вік забезпечує загальний розвиток дитини та має стати фундаментом для набуття надалі спеціальних знань та навичок з різних видів діяльності. Загальновідомо, що засіб взаємодії зі світом, інструмент розвитку емоційних сфер дошкільнят є гра як основна вікова діяльність. Сьогодні поняття «ігри» є предметом дослідження багатьох галузей знань. До них належать філософія, психологія, логіка, лінгвістика, література, економіка, математика тощо. Інтерес до ігор як наслідування певних функцій людського життя виник на ранніх етапах розвитку цивілізації, його роль та значення протягом історії поширюються від суто практичної підготовки дітей до трудової діяльності в майбутньому до повчальних та розважальних функцій та здатності підтримувати фізичне та психологічне здоров’я дітей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9100
Розташовується у зібраннях:спец.: 012 "Дошкільна освіта"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Лошак. Розвиток пізнавальних інтересів.pdf5.03 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.