Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9440
Назва: Дослідження готовності педагогів до створення інклюзивного освітнього середовища
Автори: Завацька, Людмила Миколаївна
Ключові слова: інклюзивне освітнє середовище
діти з особливими освітніми потребами
педагоги
фахова діяльність в інклюзивному освітньому середовищі
Дата публікації: 2023
Видавництво: Соціальна робота: виклики сьогодення : Збірник наукових праць за матеріалами ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції
Бібліографічний опис: Людмила Завацька Дослідження готовності педагогів до створення інклюзивного освітнього середовища. Соціальна робота: виклики сьогодення : Збірник наукових праць за матеріалами ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції / за заг. ред. О. В. Сороки, С. М. Калаур, Г. В. Лещук. Тернопіль : ТНПУ імені В. Гнатюка, 2023. С. 161-169.
Короткий огляд (реферат): У статті пропонуються результати дослідження готовності педагогів до створення інклюзивного освітнього середовища. Здійснений аналіз: усвідомлення і розуміння вчителями основних принципів і завдань інклюзивної освіти; ставлення респондентів до забезпечення запровадження інклюзивної освіти наявною нормативно-правовою базою; готовності педагогів до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища та здатності долання бар’єрів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9440
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.