Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9959
Назва: Формування дослідницької компетентності дошкільників в ігровій діяльності
Автори: Король, Ганна Сергіївна
Ключові слова: дослідницька компетентність
дошкільний вік
ігрова діяльність
дошкільна освіта
Дата публікації: 2023
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Король Г. С. Формування дослідницької компетентності дошкільників в ігровій діяльності : кваліфікаційна магістр. р-та, студентки ІI курсу магістратури, 22-М групи, спец. 012 «Дошкільна освіта» / наук. керівник: к. п. н., доцент Т. М. Богдан / Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Кафедра дошкільної та початкової освіти. Чернігів, 2023. 94 с.
Короткий огляд (реферат): Проблема розвитку дослідницької компетентності дітей дошкільного віку є однією з найактуальніших у педагогіці, оскільки взаємодія дитини з навколишнім світом можлива завдяки її діяльності, тому що вона є передумовою формування інтелектуальних якостей особистості, її самостійності та ініціативи. Дослідницька компетентність розвивається з потреби в нових враженнях, які властиві кожній людині від народження. У дошкільному закладі на цій основі виникають потреби, в процесі розвитку ігрової діяльності дитини народжується бажання вчитися і відкривати якомога більше нового.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9959
Розташовується у зібраннях:спец.: 012 "Дошкільна освіта"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Король Г.С. Формування дослідницької компетентності.pdf1.01 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.